Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Gezilecek Yerler

Promosyon Kodu : GTU10

Aileniz ile dolu dolu Eğlenceli vakit geçireceğiniz, yeni bilgiler edineceğiniz kaliteli etkinliklerin hepsini biletanyalya.com'da bulabilirsiniz. İster gündüz eğlencesi olsun ister gece; her yaşa uygun eğlencenin adresi biletantalya.com. Antalya gerek gezilecek yerler gerekse eğlence açısından çok zengin bir şehir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra bol aktivitelere de sahip. Sizin isteklerinize, karşılık veren ender şehirlerden... Siz de şimdi arkanıza yaslanın ve "bugün ne yapsam" diyerek biletantalya.com'un önerilerine göz atın!
info@biletantalya.com
+90 850 777 0 100

Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa nın ise en uzun Teleferiği olan Olympos Teleferik, Akdeniz i ve 2365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı nın zirvesini birleştirmektedir. Olympos Teleferik Biletinizi biletantalya.com dan en uygun fiyata alın.

Avrupa'nın denize en yakın ve en uzun teleferiği ile gün doğumunun en güzel halini görmek ister misin? 05 Haziran 2018 itibariyle Her Salı ve Cuma Günleri Tanrılar'ın Dağı'nda sizleri biletantalya.com ayrıcalığıyla Gün Doğumu'na bekliyoruz.

Avrupa'nın denize en yakın, en uzun teleferiği ile zirveye çıkıp güneşin batışını izlemeye ne dersiniz? 04 Haziran 2018 itibariyle Her Pazartesi,Perşembe Günleri Gün Batımı'na Bekliyoruz. Biletantalya.com dan biletini al, online indirimden yararlan.

Köprülü Kanyon’un göz alıcı doğası eşliğinde adrenalin ve macera dolu bir gün sizi bekliyor! Turumuza Transfer ve Yemek Dahildir. 14 km parkurda 6 km'de Yemek molası verilmektedir. İçecekler Extra ücretlidir. Rafting biletinizi biletantalya.com'dan alın ücretsiz transfer kazanın.

%2060.00+0.00

30 Haziran itibariyle Antalya Yat Limanı'ndan hareket eden turumuz saat 10:30 civarında başlamaktadır. Büyük Çaltıcak, Sıçan Adası ve Liman turu ile beraber yüzme molaları vererek 17:00'ye kadar sürmektedir. Turumuzda Yemek dahil içecekler extradır.

%50389.64+0.00

Her gün Kemer Marina'dan saat 10:00'da kalkan teknemiz, Kemer'in muhteşem sualtına 2 dalış yaparak sizi muhteşem maviliğe bırakıyor. Turumuz Yaklaşık 5 saat sürmekte olup dönüş 16:00'dadır. Sadece Kemer bölgesinden ücretsiz ulaşım sağlanmaktadır.

Monster Korsan Yat Turumuz Her gün Kemer Marina'dan saat 10:00'da başlamaktadır. Yaklaşık 4 saat süren turumuz 16:00'da Marina'da bitmektedir. Sadece Kemer bölgesinden ücretsiz ulaşım sağlanmaktadır. 0-6 Yaş Çocuk Ücretsiz / 7-12 Yaş Çocuk %50 İndirimlidir.

Setur Marina'dan Kalkan turumuz Her Pazar - Pazartesi ve Perşembe Günleri 09:30 - 15:30 Arasındadır. Turumuza 2 Yüzme Molası, köpük partisi, Yerli içki ve yemek dahildir. Animasyon Rusça'dır. 0-6 Yaş Çocuk ücretsiz / 7-12 Yaş çocuk %50 indirimlidir. Şimdi en uygun biletler, biletantalya.com'da.

Jeepler ile harikulade vadiler ve dağların arasından yolculuk yapacaksınız. Her gün saat 11:00'de başlayan turumuz yaklaşık 4 saat sürmektedir. Sadece Kemer bölgesinden ücretsiz ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun Jeep Safari biletantalya.com'da

Demre ilçesinde bulunan Myra Antik Kenti - Kekova Turumuz Her gün Saat 10:00 ile 19:00 arasındadır. Sadece Kemer bölgesinden ücretsiz ulaşım sağlanabilmektedir. 7-12 Yaş Çocuklar %50 İndirimli fiyatlardan yararlanmaktadır.

Pamukkale Travertenleri'ni mutlaka görmelisiniz. Turumuz her gün saat 06:00 da başlamaktadır. Transfer Hizmeti; Antalya Tahtakale ve Uncalı Mezarlık Kavşağı'ndandır. 0-6 Yaş Çocuk ücretsiz olup 7-12 Yaş Çocuklar %50 indirimlidir.

Atv Quad Safari Turumuz - Göynük Kanyon'dan Her gün 09:30'da başlamaktadır. Sadece Kemer Bölgesi'nden ücretsiz ulaşım sağlanabilmektedir. Toplam 2 Saat süren bu macerayı doruklarda yaşamak için biletinizi biletantalya.com'dan hemen şimdi alın! 1Yetişkin + 1 Çocuk Kampanyamız vardır.

%150+0.00

Toroslardan doğan Ulupınar Çayının tertemiz sularının üzerine kurulan ahşap çardaklar üzerinde, nefis lezzetlerle güzel bir öğle yemeğine ne dersiniz? Tropik Restaurantın bol oksijenli doğasında kendinizi cennette gibi hissedeceksiniz.

Antalya Müzesi, bu toprakların ihtişamlı geçmişini gözler önüne seren ender müzelerden biridir. Üç antik bölge; Lykia, Pamphylia ve Pisidia'nın önemli bölümleri ile Paleolitik ve Kalkolatik döneme ait pek çok eseri ve hatta en son yurdumuza dönen Herakles Lahdi'ni de görme şansına sahip olacaksınız.

Akdeniz'in tertemiz sularında ve cennet koylarında muhteşem bir gün geçirmenizi teklif ediyoruz. 12 metre uzunluğunda ve 6 kişi kapasiteli Fransız yapımı olan Jeanneau Sun Odyssey marka yatımızda hem çok eğlenecek hem de dinleneceksiniz.

Akdeniz'in pırıl pırıl sularında ve cennet koylarında unutulmaz bir gece ve iki gün geçirmenizi teklif ediyoruz. 12 metre uzunluğunda ve 6 kişi kapasiteli Fransız yapımı olan Jeanneau Sun Odyssey marka yatımızda hem çok eğlenecek hem de dinleneceksiniz.

}