Antalya Aquarium & Face2Face

Dünya tarihine iz bırakmış ünlülerle yüz yüze muhteşem bir deneyim sizi bekliyor. Face2Face Wax Museum, Antalya Aquarium’un teras katında! Biletler Biletantalya.com'da. Hafta içi her gün 10:00 - 19:00 saatleri arası ziyarete açıktır.

Bilet 15 gün için geçerlidir

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Dünya tarihine iz bırakmış ünlülerle yüz yüze muhteşem bir deneyim sizi bekliyor. Özel olarak tasarlanmış dekorları ile yaklaşık 1000 metrekare kapalı alan içerisinde 50’den fazla ünlü ile unutulmaz selfiler çekebilirsiniz. Yeni nesil silikon enjeksiyon tekniği ile hayat bulan bu yüzlerdeki gerçekçiliğe ve ince detaylara hayran kalacaksınız. Face2Face Wax Museum, Antalya Aquarium’un teras katında!

Akvaryum’da, su altı canlılarının renkli ve gizemli dünyasını keşfettikten sonra,WildPark'ta maceranın kapılarını açan bu ikili paket, sizi, günlük yaşamdan tamamen koparacak. Çok merak ettiğiniz, su altındaki doğal yaşama ve dünyanın en zehirli yılanlarına, en büyük böceklerine, egzotik vahşi yaşama, ne kadar yakın olabildiğinize çok şaşıracaksınız.

Akvaryum’un devamında dünyanın en renkli egzotik canlılarını bir arada görebileceğiniz bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Dilerseniz dev yılanları boynunuza alarak özel hatıra fotoğrafı da çektirebilirsiniz.

*Ziyaretinizi planlarken; biletantalya.com'da ki avantajlı paketlerimizle birlikte uygun fiyatlı transfer hizmeti de satın alabilirsiniz.

Antalya Aquarium'a nasıl gidilir; öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.

Benzer Etkinlikler

Antalya Aquarium & Face2Face

Antalya Aquarium & Face2Face

Antalya Aquarium - Akvaryum

Antalya Aquarium - Akvaryum

Antalya Aquarium & WildPark

Antalya Aquarium & WildPark

Antalya Aquarium & Snow World.

Antalya Aquarium & Snow World.

Call Center