+ 7

Antalya Paintball

Antalya Paintball; online alın %25 indirim kazanın. Biletinizi aldıktan sonra 0535 965 99 64 numaradan saha ve saat müsaitliği için teyit almayı UNUTMAYIN. Biletantalya.com farkıyla biletlerinizi 30 gün içinde kullanabilirsiniz. Saha Seçeneklerimiz ; Aksu - Kepez & Konyaaltı - Kemer ve Mobil Saha

Rezervasyon kaydınız 30 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Eğlendirici, stratejik, aktivasyon yönü olan zevkli, sportif ve eğitici bir ekip oyunudur. Takım ruhunu ön plana çıkaran tarafıyla bedensel faaliyetle zekânın bir arada kullanıldığı bireylerin birlikte hareket yeteneklerini ortaya koyan bir spor dalıdır. Eğlence ve heyecan duygusunu yaşatır.
Katılımcılarda 12 yaş şartı aranır. Antalya’nın ilk en büyük sahasında şehrin üç farklı noktasında farklı temalar ile hizmet vermektedir.
Amacınız; belli bir süre içinde karşı takımın kalesindeki bayrağı ele geçirmek, bir rehineyi kurtarmak, başkanınızı güvenli bir şekilde hedefe ulaştırmak, karşı takımın tamamını elemek, tek başına vurulmadan kalan son kişi olmaya çalışmak, bir kaçağı yakalamak, bir tepeyi savunmak, bir köprüyü uçurmak veya ikili timlere ayrılıp diğer timleri elemek, gibi bir çok seçenekten oluşabilir.
Not: 50 Mermi dahildir Akşam ve Gece oyunlarında kişi başı 7 TL ışıklandırma ücreti işletmeye ödenir.

 


Sahalarımız 
Aksu
Kepez – Konyaaltı
Kemer
Mobil ( Yurt içi her nokta )

En avantajlı biletler www.biletantalya.com'da 

Benzer Etkinlikler

Olympos Teleferik

Olympos Teleferik

Antalya Aquarium - Akvaryum

Antalya Aquarium - Akvaryum

Antalya Paintball

Antalya Paintball

Call Center