Emlakçıyı Beklerken

Birbirinden anormal karakterlere sahip komşuların; bir evde toplanarak hayatlarının en acayip, en unutulmaz gününe tanıklık etmeye hazır mısınız? Emlakçıyı Beklerken 26 Mayıs Salı saat 21:00'de Antalya Açıkhava'da sizlerle.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Oyuncular: Yasemin Yalçın, İlyas İlbey, Ziya Kürküt, Cenk Tunalı, Melek Şahin, Kahraman Sivri, Sertaç Akkaya. Eylül İlbey

Birbirinden anormal karakterlere sahip komşuların; bir evde toplanarak hayatlarının en acayip, en unutulmaz gününe tanıklık etmeye hazır mısınız?

Ev kiraya verilsin diye emlakçıya bırakılan bir anahtar ve o anahtarı eline geçiren dünyanın en düzenbaz emlakçısı Şuayip! Hazır boş ve kurulu evi bulunca çapkınlık yapmaya karar veren Şuayip’ in eve bir konsomatris çağırması ile başlayan olaylar zincirine bunaklığı ve manyaklığıyla nam salmış komşu Kamuran bey ile başarısız, özenti bir pop şarkıcısı olmaya çalışan Taner ve olayların tam ortasında kendini bulan masum günahsız ama mağdur Latif dahil olur. Tüm bunlar yetmiyor gibi eve çağırılan konsomatris Leman’ı ve Şuayip’i vurmaya gelen Tophaneli Jilet Hasan ile eve kocasını basmaya gelen Şuayip’in eşi Ayten bir de olaylara kafadan giren bir de polis. Daha ne olsun?

Benzer Etkinlikler

An Epic Symphony - Cem Adrian

An Epic Symphony - Cem Adrian

Bir Baba Hamlet

Bir Baba Hamlet

Taxim

Taxim

Bir Delinin Hatıra Defteri

Bir Delinin Hatıra Defteri

Call Center