Filika Bar Sahne - Sattas Konseri (29 Haziran Cuma)

Sattas Konseri 29 Haziran Cuma Antalya'nın En İyi Sahnesi; Filika Sahne'de. Siz de en uygun biletlere biletantalya.com'dan ulaşabilirsiniz.

Bilet 1 gün için geçerlidir

Tarih Seçimi

Detaylı Açıklama

Sattas Konseri 29 Haziran Cuma Antalya'nın En İyi Sahnesi; Filika Sahne'de. Siz de en uygun biletlere biletantalya.com'dan ulaşabilirsiniz.

2012 Temmuz’unda Türkiye’nin ilk “reggae” albümü “SATTAS – SATTAS” ’ı çıkardı. Türkiye içerisinde sayısız festival ve konser vermiş SATTAS ikinci albüm için çalışmalarına başlamış bulunmaktadır. Grubu oluşturan müzisyenlerin farklı disiplinlerden geliyor olmalarını bir avantaj olarak kullanabilen grup, Root Reggae’ nin özünden uzaklaşmadan Jazz, Ska, Dub, Klasik Müzik ve Rock formlarını bir potada eritebilmeyi başarmıştır.2017'de yeni EP' "Bir Ben miyim" i çıkardı.

Katıldığı Festivaller; Montreal caz festivali,Sziget Muzik Festivali,Rototom Reggae Sunsplash,Ruhr Summerjam, Fildişi Sahili Abireggae Festivali,Prag Reggae, Belçika/Bruksel,Siren Reggae Fest, Rock n Coke, Efes One Love, Chill Out, Harvest Festival, Off Town, Büyük Gençlik Buluşması, Zeytinli Rock Festivali, Mini Fest, İst Moto Fest, Balıkesir Moto Fest, Soundgarden, Grafitti Fest, Adidas(all Originals) Fest, Ekşi Fest, Nilüfer Fest

 

Grubun Üyeleri; Mert Fehmi Alatan: Trumpet, Emir Erunsal: Tenor/Baritone Sax, Seçkin "Bone Daddy" Özmutlu: Trombone, Faruk Demir Tugayoğlu: Keyboard/Back Vocal Batu Kurnaz:Guitar , Sami "Mr. Vertigo" Dönmez: Guitar/Back Vocal, Oyku "Dubatista" Gulata: Bass,Derya "Derryll" Eke: Drums/nayahbyngy, Orcun "Leo" Sunear: Vocal

 

Filika Bar Sahne - Sattas Konser biletlerine biletantalya.com'dan en ekonomik şekilde sahip ol. Filika Bar Sahne'ye nasıl gidilir; öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.