+ 2

Kemer Dalış Turu

Her gün Kemer Marina'dan saat 10:00'da kalkan teknemiz, Sualtına 2 dalış yaparak sizi muhteşem maviliğe bırakıyor. Tur Yaklaşık 5 saat sürmekte olup dönüş 17:30'dadır. Transfer&Öğle yemeği dahildir.Transfer saati için 02422474398 numaralı telefondan teyit alınız.

Bilet 1 gün için geçerlidir

Tarih Seçimi

Bilet Tarihi :

Detaylı Açıklama

Her gün Kemer Marina'dan saat 10:00'da kalkan teknemiz, Sualtına 2 dalış yaparak sizi muhteşem maviliğe bırakıyor. Tur Yaklaşık 5 saat sürmekte olup dönüş 17:30'dadır. Transfer&Öğle yemeği dahildir.Transfer saati için 02422474398 numaralı telefondan teyit alınız.

Dalış turu, sabah Belek / Kundu / Antalya / Kemer bölgelerinde belirtilen saatlerde misafirlerin alınması,dalış teknesine varış ve kayıt işlemleri ile başlar. 

Transfer saati için 02422474398 numaralı telefondan teyit alınız.

 

10:00: Dalış teknesinin limandan 18 dk. mesafedeki Kiriş Akvaryum Koyu’na hareket etmesiyle birlikte konuklarımıza günlük dalış ve tur programı hakkında bilgi verilmesi

10:18: Teknenin Kiriş Akvaryum Koyu’na varışı itibarıyla Dalış Eğitmenleri tarafından konuklarımıza, kendi dillerinde, dalış esasında bilmeleri ve uygulamaları gereken dalış kuralları hakkında eğitim verilmesi. Temel eğitimin ardından en fazla 5’erli gruplar halinde dalışlara koyun en sığ yerinden başlanmasıyla birlikte birinci dalışların yapılması. Her grupta en az 1 Eğitmen ve 1 Rehber Balıkadam dalgıçlara eşlik etmektedir. Dalışlar esnasında sualtı Fotoğraf ve Video çekimleri istenmesi halinde yapılmaktadır.

10:45: Dalışların başlaması.

13:00: Öğle yemeği (3 çeşit salata, spagetti, ve tavuk şinitsel)

14:15: İkinci dalışlar için Kiriş Mağara Koyuna varış ve burada 2. dalışların yapılması

17:00: Dalışların tamamlanmasıyla Kemer Yat Limanı’na doğru hareket edilmesi Dönüş yolunda dalış yapan konuklarımıza almaya hak kazandıkları sertifikaları tören eşliğinde takdim edilir.

17:20: Kemer Yat Limanı’na varışa müteakiben veda konuşmasının yapılması, Servis araçlarına binilip Kemer Yat Limanı’ndan hareket edilmesi  

 

NOT: Dalış yapmayan misafirlerimiz de tüm dalış turu süresince yüzme, şnorkel yapma güneşlenme ve böylece en güzel biçimde dinlenme olanağına sahiptirler. Yemek, tekne yakıtı, duşta kullanılan temiz su ve sigorta fiyata dahildir. Her gün iki farklı dalış yerinde 1 sabah ve 1 öğleden sonra olmak üzere 2 dalış uygulaması yapılmaktadır.Acemi (Beginner) Dalgıçları: Sabahki dalışımızda; acemi dalgıçlar brifing alıp eğitmenlerle beraber dalış uygulamasını tamamlıyorlar. Acemiler maximum 6m derinliğe en az 20-25 dakika süre ile dalıyorlar. Yemek molasından sonra aynı uygulama farklı bir dalış bölgesinde tekrarlanıyor.Tecrübeli (Diver) Dalgıçlar: Tecrübeli dalgıçlar acemi dalgıç programında olduğu gibi 2 ayrı bölgede bir sabah birde öğleden sonra olmak şartıyla 2 kere dalış yaparlar. 4 tecrübeli dalgıca 1 eğitmen düşecek şekilde dalarlar. Maximum dalış derinliği 30m dir. Dalış derinliği ve planı dalgıçların tecrübesine göre düzenlenir. Dalış 50 bar hava ile bitecek şekilde planlanır.