Oyuncu Aranıyor

Kasım Uçkan’ın yazıp, Orhan Kökel’in yönettiği “Oyuncu Aranıyor” isimli iki perdelik komedi oyunu 9 Aralık Perşembe günü saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde sahnelenecek..

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

Oyuncu Aranıyor, iki perdelik komedi oyunu 9 Aralık Perşembe günü saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde sahnelenecek..


Oyunun oyuncu kadrosunda 90′ lı yılların yüz akı Uhde Seçil lakaplı Seçil Özçakmak, Dilara Ayata, Geçmişten günümüze bir çok sinema ve dizide rol alan ve 39 yıl sonra ilk defa tekrar tiyatro sahnesine çıkan Bülent Bilgiç, yılların eskitemediği değerli oyuncu İlknur Bozkurt, kariyerinde bir çok dizi, Sinema filmi ve tiyatro gösterilerinde rol alan iki güzel insan Tolga Öz ve Ferdi Atuner yer alıyor.


Oyunun Konusu kısaca şöyle; Eski bir film yapımcısı Hasan bey ekonomik sıkıntılardan kurtulmak için bir tiyatro ekibi kurmak ister… Oyuncu kadrosunun ücretini vermek için evini satışa koyar ama bir
türlü satamaz… Büro elemanı Kiraz Hanımın desteği ile oyunu sahneye koymak ister ama parasızlıktan bunu yapamaz. Hesapta olmayan bir Sponsorun oyuna parasal destek vereceğini söylemesi tüm ekibi sevince boğar… Sponsorun bir şartı vardır o da metresi Ebru adındaki kız başrol de oynamalıdır. Bu şart ile birlikte oyun curcunaya döner. Günümüzde sanatı icra etmek için yaşananlar komedi diliyle anlatılmaktadır.

Oyuncular:

Bülent Bilgiç
İlknur Bozkurt
Ferdi Atuner
Uhde Seçil
Yolga Öz
Aslı Kökçe

Benzer Etkinlikler

Şaşkın Aşıklar

Şaşkın Aşıklar

Seviyorsan Git Ayrıl Bence

Seviyorsan Git Ayrıl Bence

Sermiyan Midnight

Sermiyan Midnight

Seninle Evlenir Miyim?

Seninle Evlenir Miyim?

Call Center