ParkFuntastic (0-12 Yaş Üniteler)

Antalya'nın Tematik Parkı Park Funtastic'de 0-12 Yaş Arası çocuklar için üniteler; Lunapark, Tematik Çocuk Oyun Alanı, Havuz Park (Akülü Botlar ile gezi),Kepçe park, Akülü Araçlar ve daha fazlası için biletler Biletantalya.com'da !! Haftanın her günü 09:00-23:30 arası açıktır.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

DAHA çok zaman, DAHA çok özgürlük, DAHA çok eğlence!
Kalite asla tesadüf değildir.. Hayatın negatiflerini bize bırakın, pozitifler sizin olsun!
Eğlence, Macera ve Lezzetin bir arada olduğu, Antalya'nın ilk tema parkı, her yaş ve zevke uygun sportif aktivite ve eğlencelerle dolu, 250.000m2 alana sahip Türkiye’nin ‘’en’’lerini bünyesinde barındıran PARKFUNtastic sizleri zirvede/zirveye bekliyor! Mevcut aktivite ve tesislerimize her geçen gün yenileri ekleniyor..Haftanın her günü 09:00-23:30 arası açıktır.

Ünitelerimiz;

Gezi treni; Çocuklar ve yetişkinler için müzik eşliğinde eğlenceli bir park gezisi sunar. Renkli ve eğlence dolu trenimiz parkın en güzel yerlerinden geçer.
Kurallar: Gezimiz yaklaşık 2 kilometrelik alanda 15 dakika sürer. Gezi treni 3 vagondan oluşur ve 27 kişilik yere sahip.

Tematik çocuk eğlence parkı Grubun en küçük misafirleri için mini bir eğlence parkımız bulunuyor. Bu park çocuklar için en cazip yerlerden biridir. 3500 metrekarelik bir alan üzerinde trambolin, gondol, çarpışan arabalar, kaydıraklar, salıncaklar, atlı karıncalar, zıp-zıp gibi 12 tane eğlenceli aktiviteler bulunuyor. Bu aktiviteler 1 ila 10 yaş arası çocukların ilgisini çeker.
Kurallar: *8 yaş altı çocuklar sadece velisi ile beraber girebilir.

Lunapark;  Pek çok elektrikli oyuncak ve makinanın bir araya gelmesiyle oluşan eğlence merkezimiz eski zamanlardan bu günlere eğlence köprüsü oluşturarak sizlere tatlı eğlenceler sunmakta..

Elektrikli bisiklet ve araba istasyonu Park orman içerisinde, misafirler aynı zamanda elektrikli arabaları ve bisikletleri kiralayabilirler. Çocuklar ve yetişkinler için parkta 30 çeşit araç kiralamaya açıktır.

Akülü ve pedallı arabalar; Tek kişilik ve iki kişilik her zevke göre elektrikli MY PAD bisikletler mevcut. Poligon Silahlı atış faaliyetlerine merakı olanlar için park ormanda küçük bir atış poligonu bulunmaktadır. Aileniz ve arkadaşlarınızla bir yarışma düzenleyebilirsiniz. Bu zevkli aktivite hem yetişkinler hem de çocukların ilgini çekebilir. 
Kurallar: 7 yaş ve üzeri çocuklar yapabilir.

Kepçe Park; Çocuklar için, gerçek geniş ölçekli ekskavatörün eylem ve hareketlerine göre ekskavatör simülasyonu tasarlanmıştır. Makine özel bir joystick ile kontrol ediliyor. Orijinal görünüm, parlak renkler, ses ve ışık efektleri 4 ila 12 yaş arasındaki çocuklara büyük zevk yaşatır.

Kumandalı mini araba yarışı; Parkta 100 metrelik eğimli ve kıvrımlı pistte kumandalı araba yarışları düzenleniyor. Yarışmaya aynı anda 10 araba katılabilir. Böyle bir aktivite sadece yarışmacılara değil, seyircilere de heyecan ve adrenalin dolu dakikalar yaşatır. Bu aktiviteden yetişkinler ve çocuklar yararlanabilir.

Keçi ve kuş parkı; Etrafı çitlerle çevrili bir alanda farklı keçi ve kuş türlerinin bulunduğu bir parktır. Bu parkta sadece sevimli hayvanları izleme fırsatı bulmakla kalmayıp, aynı zamanda onlarla iletişim kurmak mümkündür. Ek bir ücret karşılığında onları sevebilir, yem verebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.

Cafeler;  Soğuk ve sıcak içecekler, birçok kahve türleri ve çay türleri, tatlılar, atıştırmalıklar ve daha fazlası. Misafirlerin keyifli kaffe ziyaretini daha eğlenceli hale getirmek için satranç, tavla gibi masa oyunları misafirlere sunuluyor.

Restoranlar; Her türlü tat ve damağa uygun 100 den fazla Asya ve Avrupa mutfaklarından yemek çeşitleri bulunur. Bütün yemekler restoranda profesyonel aşçılar tarafından organik ürünlerden yapılır.

Doğum günü, nişan gibi özel günlerde rezervasyon yapılır.

Benzer Etkinlikler

Kum Heykel Müzesi (Sandland)

Kum Heykel Müzesi (Sandland)

ParkFuntastic (0-12 Yaş Üniteler)

ParkFuntastic (0-12 Yaş Üniteler)

DinoPark

DinoPark

ParkFuntastic (7-12 Yaş Üniteler)

ParkFuntastic (7-12 Yaş Üniteler)

Call Center