+ 3

ParkFuntastic At Çiftliği

Antalya'nın Tematik Parkı Park Funtastic At Çiftliğinde; Orman Turu ve Eğitim için biletler; Biletantalya.com'da ! Orman Turu (Seyis ile beraber ) ve Eğitimler 4 yaş ve üzeri misafirlerimiz için uygundur. Dersler Aylık 10 Ders- Süre 45 Dk'dır.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

DAHA çok zaman, DAHA çok özgürlük, DAHA çok eğlence!
Kalite asla tesadüf değildir.. Hayatın negatiflerini bize bırakın, pozitifler sizin olsun!
Eğlence, Macera ve Lezzetin bir arada olduğu, Antalya'nın ilk tema parkı, her yaş ve zevke uygun sportif aktivite ve eğlencelerle dolu, 250.000m2 alana sahip Türkiye’nin ‘’en’’lerini bünyesinde barındıran PARKFUNtastic sizleri zirvede/zirveye bekliyor! Mevcut aktivite ve tesislerimize her geçen gün yenileri ekleniyor..
Haftanın her günü 09:00-23:30 arası açıktır.

At maneji; Sadece ata binmeyi sevenler için değil, aynı zamanda hayatında hiç ata binmeyen biri içinde uygundur. At çiftliğimizde 10 tane farklı cinslerde ve boyutlarda eğitimli atlarımız mevcuttur. 4 yaş ve üzeri çocuklar için poni atlarımız vardır. 10 dakikalık manejde eğitmen eşliğinde ata binilir. Lisanslı biniciler için engelli manejimiz bulunmaktadır.

Cafeler;  Soğuk ve sıcak içecekler, birçok kahve türleri ve çay türleri, tatlılar, atıştırmalıklar ve daha fazlası. Misafirlerin keyifli kaffe ziyaretini daha eğlenceli hale getirmek için satranç, tavla gibi masa oyunları misafirlere sunuluyor.

Restoranlar; Her türlü tat ve damağa uygun 100 den fazla Asya ve Avrupa mutfaklarından yemek çeşitleri bulunur. Bütün yemekler restoranda profesyonel aşçılar tarafından organik ürünlerden yapılır.

Doğum günü, nişan gibi özel günlerde rezervasyon yapılır.

Benzer Etkinlikler

DinoPark

DinoPark

ParkFuntastic Zipline

ParkFuntastic Zipline

Antalya Aquarium - Akvaryum

Antalya Aquarium - Akvaryum

ParkFuntastic İp Parkuru

ParkFuntastic İp Parkuru

Call Center