+ 5

ParkFuntastic Dağ Kızağı

Antalya'nın Tematik Parkı Park Funtastic'de Dağ Kızağı; Biletantalya.com'da! 900 Mt uzunluğundaki yol üzerinde saatte 50 Km kadar hıza ulaşır. *10 Yaş altı çocuklar veliler ile birlikte kullanmak zorundadır.

Bilet 1 gün için geçerlidir

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

DAHA çok zaman, DAHA çok özgürlük, DAHA çok eğlence!
Kalite asla tesadüf değildir.. Hayatın negatiflerini bize bırakın, pozitifler sizin olsun!
Eğlence, Macera ve Lezzetin bir arada olduğu, Antalya'nın ilk tema parkı, her yaş ve zevke uygun sportif aktivite ve eğlencelerle dolu, 250.000m2 alana sahip Türkiye’nin ‘’en’’lerini bünyesinde barındıran PARKFUNtastic sizleri zirvede/zirveye bekliyor! Mevcut aktivite ve tesislerimize her geçen gün yenileri ekleniyor..
Haftanın her günü 09:00-23:30 arası açıktır.

Dağ kızağı; Raylı sistem üzerinde hareket eden çift kişilik kızaklı eğlence sistemidir. Türkiye’nin en uzun dağ kızağı konumunda bulunuyor. 900 metre uzunluğundaki yol üzerinde saatte 50 km kadar hıza ulaşır. Kızaklar önce elektrikli makara sistemi ile yukarı çıkarılır daha sonra elektrik devre dışı bırakılır ve kızaklar manuel olarak kızağı kullanan kişinin kontrolüne geçer. Kızağın yan tarafında bulunan kollarla kızağın hızı kontrol edilir.Alman mühendisleri tarafından üretilen ve tüf onaylı yüksek güvenlikli sistemdir.
Kurallar : Saatte 350 kişi kullanabilir. *10 yaş altındaki çocuklar velilerle birlikte kullanmak zorundadır. 

Benzer Etkinlikler

ParkFuntastic Go-Kart

ParkFuntastic Go-Kart

ParkFuntastic Taktikal Poligon

ParkFuntastic Taktikal Poligon

ParkFuntastic Buggy Safari

ParkFuntastic Buggy Safari

ParkFuntastic ATV - Quad Safari

ParkFuntastic ATV - Quad Safari

Call Center