ParkFuntastic Go-Kart

Antalya'nın Tematik Parkı Park Funtastic'de Go-Kart; Biletantalya.com'da! 16 yaş ve üzeri misafirlerimiz için uygundur. Pist uzunluğu 350 metredir. Bu aktivite süresi 7 dakikadır ve aynı anda pistte 12 araç yer alabilir.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

DAHA çok zaman, DAHA çok özgürlük, DAHA çok eğlence!
Kalite asla tesadüf değildir.. Hayatın negatiflerini bize bırakın, pozitifler sizin olsun!
Eğlence, Macera ve Lezzetin bir arada olduğu, Antalya'nın ilk tema parkı, her yaş ve zevke uygun sportif aktivite ve eğlencelerle dolu, 250.000m2 alana sahip Türkiye’nin ‘’en’’lerini bünyesinde barındıran PARKFUNtastic sizleri zirvede/zirveye bekliyor! Mevcut aktivite ve tesislerimize her geçen gün yenileri ekleniyor..
Haftanın her günü 09:00-23:30 arası açıktır.

Go-kart; Kart yarışı ve ya karting adrenalin ve heyecanı içinde barındıran değişik bir motor sporudur. Araç kullanma yeteneği önemli değildir. Tecrübeli eğitmenler pistte uyulması gereken kuralları ve gereken bilgiyi aktarırlar. Pist uzunluğu 350 metredir ve pist boyunca bir çok virajları barındırır. Yeni ve popüler Rimo markası araçlar 9 beygirlik güce sahip ve saatte 60 km hıza ulaşabilir.
 

Kurallar: Bu aktivite süresi 7 dakikadır ve aynı anda pistte 12 araç yer alabilir. Saatte 120 kişi bu aktiviteden faydalanabilir. *16 yaş ve üstü kullanabilir. * Hamileler, alkollü olanlar,kalp hastaları ve epilepsi hastaları kullanamaz.

Benzer Etkinlikler

ParkFuntastic Laser Tag

ParkFuntastic Laser Tag

ParkFuntastic ATV - Quad Safari

ParkFuntastic ATV - Quad Safari

ParkFuntastic At Çiftliği

ParkFuntastic At Çiftliği

ParkFuntastic Dağ Kızağı

ParkFuntastic Dağ Kızağı

Call Center