+ 4

ParkFuntastic İp Parkuru

15.000 m2 alanda macera arayanlara mükemmel bir aktivite olan İp Parkurunda; 4 zorlu ünite,10 farklı istasyon,36 parkur bulunmaktadır. İçinde 9 zipline vardır ve uzunlukları 10-90 mt arasındadır. Son model çift kancalı ekipmanlarla güvenli bir şekilde adrenalin yaşayabilirsiniz.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

DAHA çok zaman, DAHA çok özgürlük, DAHA çok eğlence!
Kalite asla tesadüf değildir.. Hayatın negatiflerini bize bırakın, pozitifler sizin olsun!
Eğlence, Macera ve Lezzetin bir arada olduğu, Antalya'nın ilk tema parkı, her yaş ve zevke uygun sportif aktivite ve eğlencelerle dolu, 250.000m2 alana sahip Türkiye’nin ‘’en’’lerini bünyesinde barındıran PARKFUNtastic sizleri zirvede/zirveye bekliyor! Mevcut aktivite ve tesislerimize her geçen gün yenileri ekleniyor..
Haftanın her günü 09:00-23:30 arası açıktır.

İp Parkuru 

Onbeşbin metrekarelik alandan oluşur. Adrenalin ve heyecan dolu bir macera arayanlar için mükemmel bir aktivitedir. Birbirinden zorlu 4 üniteyi içinde bulunduran 10 farklı istasyon ve 36 parkurdan oluşmaktadır. Birinci ünite yeni başlayanlar için eğitim niteliğindedir. Parkurlar 1ila 8 metre yüksekliğindedir ve içinde 9 tane zipline barındırıp, uzunluğunda 10 ila 90 metre arasında değişmektedir.
Son model çift kancalı ekipmanlar Aktiviteyi güvenli bir şekilde ve daha kolay tırmanmaya yardımcı olur. Sebebi ne olursa olsun parkurdan çıkmak isteyen biri, eğitmen yardımı ile herhangi bir zamanda bunu gerçekleştirebilir.

 

7 Yaş itibariyle uygun olup, yaklaşık 45 dk sürmektedir. 

Benzer Etkinlikler

ParkFuntastic Zipline

ParkFuntastic Zipline

ParkFuntastic At Çiftliği

ParkFuntastic At Çiftliği

DinoPark

DinoPark

Antalya Aquarium - Akvaryum

Antalya Aquarium - Akvaryum

Call Center