ParkFuntastic Zipline

Antalya'nın Tematik Parkı Park Funtastic Zipline ; Biletantalya.com'da ! 50 Metre Yüksekliğindeki Kuleden, 300 metre uzunluğundaki mesafeden ormanlık alanda bulunan ağaçların arasında göle iniş yapmak çok heyecanlı ve eğlenceli olacak. (14 yaş ve min. 50 kg sınırı mevcuttur.)

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

DAHA çok zaman, DAHA çok özgürlük, DAHA çok eğlence!
Kalite asla tesadüf değildir.. Hayatın negatiflerini bize bırakın, pozitifler sizin olsun!
Eğlence, Macera ve Lezzetin bir arada olduğu, Antalya'nın ilk tema parkı, her yaş ve zevke uygun sportif aktivite ve eğlencelerle dolu, 250.000m2 alana sahip Türkiye’nin ‘’en’’lerini bünyesinde barındıran PARKFUNtastic sizleri zirvede/zirveye bekliyor! Mevcut aktivite ve tesislerimize her geçen gün yenileri ekleniyor..
Haftanın her günü 09:00-23:30 arası açıktır.

Zipline; Yukarıdan aşağıya doğru çelik halatla kayarak özel alman kalitesindeki ekipman yardımıyla güvenli inişin yapılmasıdır. İniş, ilk önce güzel Antalya manzarası eşliğinde 8 kişilik asansörle yukarı çıkıp ekipmanları giymekle başlar. Daha sonra 50 metre yüksekliğindeki kuleden 300 metre uzunluğundaki mesafeden ormanlık alanda bulunan ağaçların arasından ve gölün üzerinden iniş yapılır. İniş sırasında muhteşem Antalya manzarasını ayaklarınızın altında görme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Haftanın her günü 09:00-23:30 arası açıktır.

Benzer Etkinlikler

DinoPark

DinoPark

ParkFuntastic At Çiftliği

ParkFuntastic At Çiftliği

ParkFuntastic Laser Tag

ParkFuntastic Laser Tag

Antalya Aquarium - Akvaryum

Antalya Aquarium - Akvaryum

Call Center