+ 5

Scop Eğlenceli Bilim Merkezi (Cosmo Tur)

Büyüleyici bir deneyime hazır mısınız?Antalya Expo Sergi alanında bulunan Scop Sci Fun Eğlence ve Bilim Merkezi astronomi ve uzay meraklılarına eşsiz bir deneyim sunuyor.Antalya'da ilk ve tek olan bu eşsiz deneyimi Biletantalya farkıyla indirimli yaşayın.

Bilet 1 gün için geçerlidir

Tarih Seçimi

Bilet Tarihi :

Detaylı Açıklama

Büyüleyici bir deneyime hazır mısınız?Antalya Expo Sergi alanında bulunan Scop Sci Fun Eğlence ve Bilim Merkezi astronomi ve uzay meraklılarına eşsiz bir deneyim sunuyor.Antalya'da ilk ve tek olan bu eşsiz deneyimi Biletantalya farkıyla indirimli yaşayın.

COSMO TUR : Planetaryum + Trick Art + 10 D Sinema +Hurricane VR

 

PLANETARYUM : 3 yaştan itibaren her yaşa hitap eden filmlerimiz ve canlı sunumlarımız ile kendinizi ışığın bile milyarlarca yılda ulaşabileceği yerlerde gezmenizi sağlayacak sinema keyfi.

Scop SciFun planetaryumunda, dev teleskoplardan alınmış görüntüler ve uzayla ilgili filmler küresel bir perdede izlenebiliyor. Dijital teknoloji sayesinde yıldız ya da gök cismileri çok yakından incelenebilmektedir. Multimedya teknolojileriyle, video, animasyon, müzik ve efektlerle, çok zengin, eğlenceli ve bilimsel gösteriler de sunulmaktadır.

 

TRICK ART :

Sanatseverlerin eserleri yalnızca izlemektense eserin içine girerek onun bir parçası haline gelemelerini mümkün kılan bir müze deneyimi.

 

10D SİMÜLASYON SALONLARI ve VR OYUNLARI : 

Scop SciFun Bilim ve Eğlence Merkezi, 10 D simülasyon salonlarında 3D gözlükler ve 6 eksene hareket edebilen özel koltuklarda film keyfi yaşatıyor. 16 farklı filmi izleyiciyle buluşturuyor, Sanal gerçeklik (VR) ve bilgisayar oyunları da ziyaretçilere eğlenceli deneyimler sunuyor.

Riot : (6 yaş ve üzeri) :  İster uzayda ,isterseniz insan vücudunun içinde, ister uzay motosikletleri ile bir şehrin göbeğinde isterseniz kanyonlarda bir pilot koltuğunda 3D gözlükler ve 7 farklı efekt ile yolculuk

Colombus : (3-6 yaş arası):  Küçük çocukların güvenli bir şekilde 3 boyutlu maceralar yaşayacakları bir sistem

 

HURRICANE VR : İşte benzersiz bir deneyim! 360 derece görüntüyü 360 derece hareket ile deneyimleyin.Dünyada eşi benzeri olmayan ve IAAPA dünya eğlence üreticileri birliğinden ödül almış bir macera!

 

NOT : Okul gezi programlarınız için lütfen 0530 613 05 55 numaralı telefonlarımızdan randevu alınız.

 

Çalışma Saatleri : 10:00-18:0 arası

 

Ulaşım : 

 

TRAMVAY İLE

Şehir merkezinden saat başı hareket eden seferleri ile tramvay, sizi direkt olarak Scop Sci Fun Bilim Merkezimize getirmede ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

OTOBÜS İLE

Şehrin bulunduğunuz noktasından dilediğiniz zamanda yolculuk edebileceğiniz otobüs hatlarını kullanarak, Scop Sci Fun Bilim Merkezine kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Merkezinin şehir merkezine uzaklığı 17 Km dir. Hatlar: AC03, AF04, AF04A, MK81, MK80, 519

ÖZEL ARAÇ İLE

Şehrin girişindeki ana arterde yer alan konumu ve çevre yoluna bağlantıları ile Scop Sci Fun Bilim Merkezimize kendi aracınızla rahatlıkla ulaşım sağlayabilir, 400 araçlık otoparkımız sayesinde aracınızın sorunsuz konumlanmasını sağlayabilirsiniz.