Şen Makas

Guiness Rekorlar Kitabı’na geçen “Şen Makas” tiyatro oyunu 29 Ocak Pazar saat 20:00'de AKM Aspendos Salonu'nda sizlerle.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

• Nedim Saban’ın farklı ve yeni yorumuyla Amerika’da ”En Uzun Süreli Oynanan Oyunu” olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na geçen ”Şen Makas” Seyirciyle buluşuyor!

• Melek Baykal, Veysel Diker, Özgür Yetkinoğlu, Cem Güler, Müge Kement ve Jess Molho gibi usta ve başarılı oyuncular cinayeti çözmeye çalışırken sizlerde çok keyifli bir oyun izleyeceksiniz...

 

Amerikan Tiyatro Tarihi’nin En Uzun Süreli Oynanan Oyunu’olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na geçen “ŞEN MAKAS”, Boston’da 1979 yılından bu yana aralıksız olarak perde açıyor. Oyun, Charlie Chaplin Komedi Ödülü alan tek oyun olma özelliğine sahip. Dünyanın tüm ülkelerinde yıllarca sahnelenen oyun, 1997 yılında Tiyatrokare’ de büyük başarıyla sahnelenmişti.

Oyunun sosyal medya kullanımının yoğunlaştırıldığı yeni versiyonu, Nedim Saban tarafından yepyeni bir yorumla Schwarzkopf ana sponsorluğunda sahneleniyor. Şen Makas’ta seyirciler bir kuaför salonundaki olayın tüm ayrıntılarına tanıklık ederek, hem oyuna katılıyorlar, hem katıla katıla gülüyorlar. Kuaför salonuna sızan katili oyunculara soru sorarak belirleyen seyircinin oy oranına göre oyunun sonu değişiyor. Her gece farklı oyun oynanıyor.

“Ahududu” oyunuyla sahneye dönen Melek Baykal, şen bir dul kadını oynuyor. Oyunun diğer rollerinde ,Bülent Seyran, jess Molho ,Özgür Yetkinoğlu, Müge Kement, Cem Güler var.

Yazan: Paul Pörtner
Uyarlayan: Özgür Yetkinoğlu
Dekor: Anıl Ateş Işık
Kostüm: Günnur Çaras
Yöneten: Nedim Saban
Yardımcı Yönetmen: Ebru Saçar
Oyuncular : Melek Baykal, Bülent Seyran, Özgür Yetkinoğlu, Cem Güler, Müge Kement, Jess Molho

Benzer Etkinlikler

Aşk İle

Aşk İle

Ortadaki Oyun

Ortadaki Oyun

Metin Uca - Bunu Mu Demek İstedim?

Metin Uca - Bunu Mu Demek İstedim?

Seçim Dansı

Seçim Dansı

Call Center