Seviyorsan Git Ayrıl Bence

İrfan Kangı'dan bu kez boşanmayı düşünen çiftlerin gerçekte nasıl davranması gerektiğini eğlenceli bir dille anlatan tek perdelik bir komedi oyunu olan “Seviyorsan Git Ayrıl Bence” 12 Aralık Pazar akşamı saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

"Boşanmak üzere olan bir çiftin son buluşmasında neler yaşanabilir?Ya bu son buluşulan yer aslında ilk buluşulan yer ise? Geçmişi masaya yatırmayı düşünen Ayhan ve Özlem çifti Krizantem çay bahçesinin masasını seçince ortaya eğlenceli bir sonuç çıkarmı?

Her aşk biraz Komiktir, Arabesk Müzikali, Kadın Kafası ve Emlakçıyı Beklerken oyunlarının yazarı İrfan Kangı dan bu kez boşanmayı düşünen çiftlerin gerçekte nasıl davranmasıgerektiğini eğlenceli bir dille anlatan tek perdelik bir komedi oyunu olan “Seviyorsan Git Ayrıl Bence” hepimizin bir şekilde şahit olduğu aile içi uyuşmazlıkları sahneye taşıyor.

Tümbu hesaplaşma içinde adeta seyircinin tarafsız bir hakem gibi temsilini yapan eğlenceli bir garsonun da olaylara dahil olması ile 1saat 15 dakikalık eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

Tiyatroyu,eğlenceyi ve gülmeyi seviyorsanız gidin bir izleyin bizce."

Yazan: İrfan Kangı
Yöneten: İrfan Kangı
Oyuncular: Selen Görgüzel Alkan , İrfan Kangı, Orçun Kaptan
Süre : 75 Dk Perde: 1 Perde

Benzer Etkinlikler

On Kişiydiler

On Kişiydiler

Seviyorsan Git Ayrıl Bence

Seviyorsan Git Ayrıl Bence

Seninle Evlenir Miyim?

Seninle Evlenir Miyim?

Ben Anadolu

Ben Anadolu

Call Center