Soho Club Antalya en iyi ve en büyük gece kulübüdür. Haftanın her günü açık ve her gece birbirinden farklı konsept partilerle Antalya'nın en eğlenceli mekanıdır. biletantalya.com aracılığıyla eğlencenin kapılarını aralayın, unutulmaz bir gece yaşayın!

Tarih Seçimi

Detaylı Açıklama

Soho Club, Antalya'nın en iyi ve en büyük gece kulübüdür. Namı ülke sınırlarının dışına kadar taşan Antalya'nın gece kulüpleri arasında özel bir yeri olan Soho Club Antalya, özellikle DJ performanslarıyla büyük beğeni toplamaktadır. 

 

Soho Club Antalya´ya geldiğinizde içeri girer girmez kendinizi müziğin ritmine kaptırıp, dans etmek ve inanılmaz saatler geçirmek için en ideal gece kulübüdür. Soho Club Antalya, farklı tarzdaki eğlence anlayışıyla da göz dolduruyor.


Soho Club Antalya, ülkemize gelen yabancı turistlerin de en uğrak gece noktalarından biri. Antalya gece hayatının en özel mekanlarından biri olması, yabancı turistlerin ilgisini fazlasıyla çekiyor. Antalya gece kulüpleri arasında en iyi dans pistlerine sahiptir. Dans etmek isteyen Antalya gece hayatı tutkunları, bunun için özellikle Soho Club Antalya’yı tercih ediyor. biletantalya.com