Süt Kardeşler

İlk olarak Türk Tiyatrosunun ustalarından Nejat Uygur tarafından sahnelenmiş olan,Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu tarafından günümüz yorumuyla sahnelenecek olan “Süt Kardeşler” oyunu 25 Şubat Cumartesi saat 20:30'da Atatürk Kültür Merkezi Aspendos Salonu'nda seyircisi ile buluşuyor.

Rezervasyon kaydınız 1 gün içinde kullanılabilir.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

İlk olarak Türk Tiyatrosunun ustalarından Nejat Uygur tarafından sahnelenmiş olan,Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu tarafından günümüz yorumuyla sahnelenecek olan “Süt Kardeşler” seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

"Oyuncu kadrosunda Behzat Uygur,Süheyl Uygur,Emine Ün,Nurten İnan,Ömer Yılmaz,Hakan Eke,Mesut Yılmaz ve Elif Gönlüm’ün yer aldığı, ilk olarak Türk Tiyatrosu'nun ustalarından Nejat Uygur tarafından sahnelenmiş olan, Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu tarafından günümüz yorumuyla sahnelenecek olan “Süt Kardeşler” isimli “müzikli oyunumuz” geliyor. Kostümleriyle, dekoruyla sizi 1950’li yıllara götürecek. 

Danslarıyla size keyifli dakikalar yaşatacak. Kahkahanın eksik olmayacağı, 7’den 70’e herkesi güldürecek aynı zamanda sinirini bozacak, “asabi-komedi” diye nitelendirdiğimiz oyunumuz için ilk tarihler belli oldu.Gelin,hep birlikte gülelim."

Benzer Etkinlikler

Tahsin Hasoğlu stand up

Tahsin Hasoğlu stand up

Madam Giyotin

Madam Giyotin

Nilgün Belgün ile Aşk ve Komedi

Nilgün Belgün ile Aşk ve Komedi

Süt Kardeşler

Süt Kardeşler

Call Center