Kadrosu, dekoru ve kostümleriyle sezonun iddialı oyunu “Amiral Battı Kaçıyorusss” 11 Mart Çarşamba günü Saat :20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezî'nde Antalya Seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor…

Tarih Seçimi

Detaylı Açıklama

Kadrosu, dekoru ve kostümleriyle sezonun iddialı oyunu “Amiral Battı Kaçıyorusss” 11 Mart Çarşamba günü 
Saat :20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezînde Antalya Seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor…

Olaylar 1980'lerde emekli bir amiral'in evinde geçmektedir. Ünlü bir dansçı olan Rudiyef (Oliver Spence) emekli amiral Kemal Ertürk'ün (Hakan Eratik) katıldığı bir davette balerin partneri Sevda’nın da (Çiğdem Batur) yardımıyla amiral'in arabasının bagajına saklanarak amiral'in evine gelir. Amacı Türkiye'ye iltica etmektir. Bu sırra ilk başta amiralin kızı Ebru (Yeliz Şar) ortak olmuştur. Çok geçmeden Amiral in mustakbel damadı Caner ( Kadir Doğulu ) eve gelir ve olaylara dahil olur, evin bahçıvanı, İç işlerinden bir memur ve birde polis müfettişinin eve gelmesiyle olaylar içinde çıkılmaz hale gelir. Birbirinden komik olayları ve karmaşayı kahkahalarla izleyeceksiniz.

Tiyatrocu, Çevirmen, yönetmen ve yıllarını tiyatroya adamış usta sanatçı Göksel Kortay’ın yönetmenliğindeki “Amiral Battı Kaçıyorusss” ile harika dakikalar geçirmeye hazır olun."

Yazanlar: Haldun Dormen-Göksel Kortay 
Yöneten: Göksel Kortay
Prodüksiyon: Arena Oyuncuları
Oynayanlar
Kadir Doğulu
Hakan Eratik    
Çiğdem Batur
Yeliz Şar
Oliver Spence
Sedat Bilenler
Oytun Terzi
Murat Buyruk
Neslihan Yavuz

Call Center