Kültür & Sanat

Bora Duran ve Gençlerle Şarkılar

Bora Duran ve Gençlerle Şarkılar

Bora Duran , 100 kişilik dev orkestra ile bir araya geliyor. Şef Furkan Üstündağ yönetimindeki "Barış'lı, Cem'li, Can'lı Şarkılar" konseri 24 Aralık 20:00'de Antalya AKM Aspendos Salonu'nda. Konser geliri ihtiyaç sahibi çocuklarımızın sağlık harcamalarında kullanılacaktır. 

150.00 TRY
Ran

Ran

Yurdaer Okur’un Nazım Hikmet’in şiir ve mektuplarından sahneye uyarladığı Taylan Aygar’ın müzikal testere ve viyolonsel ile eşlik ettiği 'RAN', 1 Aralık akşamı Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde sizlerle...

Nurettin Rençber

Nurettin Rençber

Halk müziğinin sevilen ismi Nurettin Rençber, dinleyicileri ile buluşmaya devam ediyor... 4 Aralık Pazar saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

Çılgın Zamanlar

Çılgın Zamanlar

Tiyatro Keyfi'nden kahkaha tufanı...Sam Bobrick'in müthiş eseri ilk kez Türkiye'de! Oyuncular: Cem Özer, Kemal Başar, Zeynep Gülmez, İmren Çapanoğlu, Caner Nalbantoğlu. Çılgın Zamanlar 8 Aralık saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

Retrobüs

Retrobüs

Retrobüs konseri 8 Aralık Perşembe akşamı saat 20:30'da Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi'nde sizlerle...70'ler 80'ler 90'lar Türkçe Pop Rock şarkılarını seslendirecekler.

Hangisi Karısı

Hangisi Karısı

Hangisi Karısı , İrfan Kangı'nın yönetmenliğini yaptığı bu muhteşem komedi oyunu 11 Aralık Pazar günü saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

Baba

Baba

Baba oyunu, 12 Aralık Pazartesi saat 20:00'de Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet sahnesinde sizlerle...13 yaş ve üzeri izleyiciler için uygundur.

Kürk Mantolu Madonna

Kürk Mantolu Madonna

Sabahattin Ali'nin  ölümsüz romanı Kürk Mantolu Madonna 13 Aralık Salı günü Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde sizlerle..

Nilgün Belgün ile Aşk ve Komedi

Nilgün Belgün ile Aşk ve Komedi

Nilgün Belgün’ün hayat hikayesinden ve anılarından yola çıkarak sahnelediği "Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi" isimli müzikli danslı gösterisi ile 14 Aralık Çarşamba saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde sizlerle.

Shirley Valentine

Shirley Valentine

Shirley Valentine, 14 Aralık saat 20:30'da Nazım Hikmet Kongre Merkezi'nde sizlerle...Sumru Yavrucuk’un ses getiren tek kişilik komedi oyunu "Shirley", tiyatro tutkunlarına unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Teftiş-i Temaşa

Teftiş-i Temaşa

Yıllarca geleneksel komediler oynayan bir tiyatro, W. Shakespeare’in ‘Romeo & Juliet’ adlı eserini sahnelemeye kalkışıyor. Oyunun hikayesi kafaları, mahalle sakinleri de ortalığı karıştırınca, ortaya kahkahalar ile eşlik edeceğiniz bir komedi çıkıyor. 15 Aralık Nazım Hikmet Sahnesi'nde.

Samanyolu'nu Bilir Misiniz?

Samanyolu'nu Bilir Misiniz?

Cem Davran Tiyatrosu'nun ses getiren yeni oyunu Samanyolu'nu Bilir misiniz? Hakan Gerçek ve Cem Davran'ın muhteşem oyunculuklarıyla, 17 Aralık'ta Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

Tahsin Hasoğlu stand up

Tahsin Hasoğlu stand up

Tahsin Hasoğlu, Böyleyken Böyle isimli stand up gösterisi ile 18 Aralık Pazar saat 20:0'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde sizlerle...

Dışarda Hiçbir Şey Var

Dışarda Hiçbir Şey Var

Betül Arım, "Dışarıda Hiçbir Şey Var!" adlı oyunda hepimizin tek ve biricik olduğunu, bize armağan ve emanet edilen bu muhteşem varlığın farkına varmamızı söyleyip "seçim sizin" der ve şarkıya başlar. 21 Aralık akşamı Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

1984 Büyük Gözaltı

1984 Büyük Gözaltı

1984 - Büyük Gözaltı oyunu Rutkay Aziz ve Taner Barlas'ın muhteşem oyunculuğu ile 22 Aralık akşamı Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluşuyor.

Astro Sahne

Astro Sahne

Astrolojiyi yaşam serüveni üzerinden anlatan Dinçer Güner, Astro Sahne’de seyircisiyle interaktif bir gösteri sunuyor. Dinçer Güner ile Astro Sahne 23 Aralık akşamı Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

İte Kaka

İte Kaka

İzleyenlerin hep tam not verdiği iki kişilik komedi oyunu İte Kaka oyunu 24 Aralık'ta Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde Antalya'lı tiyatroseverlerle buluşuyor.

Anne

Anne

Anne, 14 Ocak Cumartesi saat 20:30'da Atatürk Kültür Merkezi - Aspendos Salonu'nda sizlerle.

Ben Türkan Saylan

Ben Türkan Saylan

Fedakarlığın, aydınlığın, çağdaşlığın, cumhuriyet ilkelerine bağlılığın en önemli isimlerinden biri olan Türkan Saylan’ın hayatının ele alındığı ve Cengiz Toraman’ın yazıp yönettiği “BEN TÜRKAN SAYLAN”, Şenay Gürler’in incelikli ve içten yorumuyla sizlerle buluşuyor.18 Ocak 20:00

Muhteşem İkili

Muhteşem İkili

Yeşilçam’ın ünlü yıldızları Ediz Hun ve Selma Güneri’nin rol aldığı Muhteşem İkili seyircileri keyifli bir Romantik Komediye sürüklüyor. 20 Ocak Cuma akşamı Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

Ali Congun stand up

Ali Congun stand up

Nev’i şahsına münhasır komedyen Ali Congun, “Çevreden Merkeze” insani ilişkilere ve yaşamın çelişkilerine değindiği tek kişilik gösterisi ile 21 Ocak'ta Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

Mahşer-i Cümbüş

Mahşer-i Cümbüş

Mahşer-i Cümbüş doğaçlama komedi oyunu 26 Ocak Perşembe akşamı saat 20:30'da Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde sizlerle. 

Madam Giyotin

Madam Giyotin

Madam Giyotin, 28 Ocak Cumartesi saat 20:30'da Atatürk Kültür Merkezi - Aspendos Salonu'nda sizlerle.

Şen Makas

Şen Makas

Guiness Rekorlar Kitabı’na geçen “Şen Makas” tiyatro oyunu 29 Ocak Pazar saat 20:00'de AKM Aspendos Salonu'nda sizlerle.

Aşkım Kapışmak ile İlişkiler Komedi

Aşkım Kapışmak ile İlişkiler Komedi

Aşkım Kapışmak ilişkiler üzerine hazırladığı yeni gösterisi “İlişkiler Komedisi”, 4 Şubat 'ta AKM-Aspendos sahnesinde... Kahkaha, müzik, dans, toksik ilişkiler, aile dizimi, aşk ve mutluluk üzerine hazırladığı gösteride yeni farkındalıklara hazır olun.

Seninle Evlenir Miyim?

Seninle Evlenir Miyim?

Türk tiyatrosunun duayen ismi Haldun Dormen, öğrencileri Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi ile yılın komedisine imza atıyor. "Seninle Evlenir miyim?" oyununu Barbaros Uzunöner yönetiyor. 8 Şubat Çarşamba saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

Sır

Sır

Dram ve durum komedisini harmanlayan; aileye, arkadaşlığa ve dostluğa dair içimizden keyifli bir tiyatro oyunu olan "Sır" 9 Şubat Perşembe akşamı saat 20:30'da AKM Aspendos Salonu'nda.

Süt Kardeşler

Süt Kardeşler

İlk olarak Türk Tiyatrosunun ustalarından Nejat Uygur tarafından sahnelenmiş olan,Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu tarafından günümüz yorumuyla sahnelenecek olan “Süt Kardeşler” oyunu 25 Şubat Cumartesi saat 20:30'da Atatürk Kültür Merkezi Aspendos Salonu'nda seyircisi ile buluşuyor.

Call Center