Yanlış Çift

''Yanlış Çift'' herkesin bir parça kendinden bir şey bulabileceği karakterler üzerinden, bir ilişkinin, evliliğin evrimi üzerine.. Burak Sergen ve Pelin Öztekin ikilisi Yanlış Çift adlı oyunla 22 Ekim Cumartesi günü Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.

Tarih Seçimi

Tur Programı

Detaylı Açıklama

 

Norm Foster, Kanada'nın oyunları en fazla sahnelenen önemli yazarlarından biri, sadece Kanada'da değil, başta Amerika olmak üzere çeşitli ülkelerde de oyunları sahnelenmekte olan, güçlü bir kaleme ve yüksek mizah duygusuna sahip olan bir yazardır. Bu oyunda komedi unsuru hayatın tanıdık gerçekleriyle harmanlanmıştır. Kanadalı yazar Norm Foster tarafından kaleme alınan ''Yanlış Çift'', sınıfsal farklılık, birçok konuda farklı bakış açılarına sahip olma, güvenme ve hayatı yorumlama şekillerinin bile farklı olması gibi çeşitli sebeplerden ötürü birbirleri için doğru insan olup olmadıklarını sorgulayan iki kişiyi anlatan iki perdelik bir romantik komedidir.

Hiç kayıp aşkları düşündünüz mü? Bir zamanlar birbirleri için çok şey ifade ederken, sonra birbirlerinin hayatında ufacık bir yer bile edinemeyen eski aşıkları? Ne olur da insanlar bir an içlerini titreten bir aşka düşmüşken bir sonraki an ayrılıverirler? Doğru başlayan şeyler nasıl olur da yanlış sonuçlanır?

Rudy ve Norah onca farklılığa rağmen aşık olmuşlar, evlenmişler ve boşanmışlardır. Oyun, boşandıktan dört yıl sonra tesadüfen bir restaurantta karşılaşmalarıyla başlar. İlgi çekici karakterleri olan bu çiftin ilişkilerinde yaşadıkları inişler ve çıkışlar flashback sahneleri ile seyirciye aktarılır.

Benzer Etkinlikler

Taxim

Taxim

Notre Dame'ın Kamburu Müzikali

Notre Dame'ın Kamburu Müzikali

Shirley Valentine

Shirley Valentine

Dışarda Hiçbir Şey Var

Dışarda Hiçbir Şey Var

Call Center