Kültür & Sanat

Cimri

Cimri

Şevket Çoruh ile Günay Karacaoğlu’nun damakta kalan oyunculuğu ve Emrah Eren yönetmenliğiyle, Cimri oyunu 30 Haziran saat 21:00'de Antalya Açıkhava'da seyircisiyle buluşuyor.

Romeo ve Juliet

Romeo ve Juliet

İtalya’nın Verona kentinde yaşayan iki düşman aile… Ve bu düşman ailelerin birbirlerine aşık çocukları… Romeo ve Juliet, 7 Temmuz Perşembe saat 21:00'de Antalya Açıkhava Sahnesi'nde sizlerle. Bilgi ve rezervasyon için için 05316824425.

Bir Delinin Hatıra Defteri

Bir Delinin Hatıra Defteri

Nikolay Gogol'un en sevilen öykülerinden olan Bir Delinin Hatıra Defteri 1965 yılında sahneye uyarlanmış ve ülkemizde ilk tek kişilik oyun olarak gelmiştir. Bir Delinin Hatıra Defteri; Erdal Beşikçioğlu^'nun muhteşem performansı ile 14 Temmuz saat 21:00'de Antalya Açıkhava Sahnesi'nde sizlerle.

Deli Bayramı

Deli Bayramı

Turgut Özakman’ın 1987 yılında kaleminden dökülen “Deliler” oyunu günümüzde oynansa..“Deliler Bayramı” 21 Temmuz saat 21:00'de Antalya Açıkhava Sahnesi'nde sizlerle.

An Epic Symphony - Hayko Cepkin

An Epic Symphony - Hayko Cepkin

Events Across Turkey’in bir kült haline gelen uluslararası ödüllü projesi An Epic Symphony, 29 Temmuz 2022’de ülkemizin en önemli solistlerinde Hayko Cepkin’i Night Flight Symphony Orchestra eşliğinde yeniden ağırlıyor.

An Epic Symphony - Cem Adrian

An Epic Symphony - Cem Adrian

Events Across Turkey’in bir kült haline gelen uluslararası ödüllü projesi An Epic Symphony, 17 Eylül 2022’de ülkemizin en önemli seslerinden CEM ADRIAN’ı Night Flight Symphony Orchestra eşliğinde ilk kez ağırlıyor.

Bir Baba Hamlet

Bir Baba Hamlet

Emrah Eren'in yönettiği Bir Baba Hamlet oyunu, 29 Eylül saat 21:00'de Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu performansıyla Antalya Açıkhava Sahnesi'nde sizlerle.

Call Center